Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Sprinter Usain Bolt to na Oktoberfestu opět rozjel: Jeden klín nezůstal suchý!

Usain je prostě na holky.
+ Další 2 fotografie
Jako by těch problémů neměl dost. Oslavy zlatých medailí z Ria mu nejspíše nestačily, a tak si pomalu zadělává na další. Bude mu i tohle respektovat jeho snoubenka?

A zase ten Usain… Tenhle chlapík si nejspíše jednoduše nedá pokoj a jeho život bude neustále vypadat jako jedna velká party. Oslava triumfu v Riu ho málem stála vztah s jeho přítelkyní, zahnul ji totiž. Ze všeho se ale vykroutil velkým gestem – požádal ji o ruku. Ona navíc řekla ANO!

Jenže pak přišel v Německu Oktoberfest a zase se začaly dít věci. Usain Bolt (30) nemohl odlepit oči od výstřihů sličných žen. Ony zase obdivovaly jeho dokonalé tělo, a tak vznikala pomalu symbióza.

Jak se říká, jeden klín nezůstal suchý. Bolt opět jel jako party mašina, užíval si, jak jen mohl. Nevypadal moc na člověka, co by se měl brzy ženit. Evidentně to mají se svojí milou nastavené opravdu hodně tolerantně, nejspíše mu nějaký ten menší úlet prostě přetrpí.

Mohlo by vás zajímat

Další články