Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Spratek Bieber opustil své štěňátko! Dal ho vycvičit a už se pro něj nevrátil! Co s ním bude?

Bieber se zase projevuje.
+ Další fotografie

Justin Bieber (20) nejenže nemá rád lidi kolem sebe a chová se k nim hnusně (mučí je svým zpěvem a vůbec svou přítomností), ale nemá kouska citu ani ke zvířatům.

Štěně se jménem Karma, které pořídil rodičům, dal vycvičit do speciálního výcvikového centra. Tam mělo strávit několik týdnů, než se pro něj páníčci vrátí. Ale ouha, Justin a jeho rodina úplně zapomněli na to, že nějakého psa vůbec měli. Štěně tak skončilo opuštěné a samo.

„Je to jako dát dítě do školky a už si ho nevyzvednout zpátky,“ mudruje trenér psa. Bieber byl údajně několikrát urgován, aby si amerického buldočka vyzvedl, tyto výzvy ale skončily bez odezvy.

A co víc, pobyt ve výcvikovém centru ani nebyl zaplacen. Přitom chudák pes je v centru už od minulých Vánoc.

Tato situace nám připomíná, jak si kdysi Bieber usmyslel, že opici ukáže Mnichov. Na letišti mu ji pak sebrali. Měl možnost ji získat zpátky, když by donesl nějaké dokumenty, ale vykašlal se na to a opice teď má nový domov v mnichovském útulku.

Takovému spratkovi prostě zvířata do rukou nepatří!

Mohlo by vás zajímat

Další články