Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Společně žijeme naše životy aneb Sousedé: Nový seriál televize Barrandov!

To bude akce!
+ dalších 3 fotografií
Radosti, starosti a pořádná dávka emocí. Diváci televize Barrandov se mají opravdu na co těšit. Tento týden začalo natáčení nového seriálu Sousedé, který všechny chytne za srdce. Tento nový počin, který nemá v českém prostředí konkurenta, se na obrazovkách objeví již velmi brzy.

V ateliéru padla v pondělí první klapka největšího projektu televize Barrandov – seriálu Sousedé, který bude sledovat především zapeklité vztahy lidí, kteří žijí vedle sebe. Ať už půjde o celou rodinu či o jednotlivce, bude o zábavu i napětí postaráno.

„Máme tady 6 domů, které by mohly evokovat 6 rodin, což není tak úplně pravda, protože pod pojmem rodina si každý představí maminku, tatínka, děti, maximálně ještě psa. Ale, zde budou i jednotlivci, kteří se teprve zamilují, páry, které nejsou ještě sezdány, a bude tady jeden speciální pár, na jehož odhalení si budete muset počkat,“ navnadil diváky ředitel vlastní tvorby a šéfdramaturg Honza Musil.

Nápad natočit dlouhodobý vztahový seriál vzešel začátkem března přímo od generálního ředitele TV Barrandov a předsedy představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromíra Soukupa při debatě s Honzou Musilem. „My vidíme, jak fungují v naší televizi vztahové pořady, ať už Soudkyně Barbara, nebo Ne­bezpečné vztahy, a diváci to oceňují. Proto jim chceme nabídnout další formát, který je potěší. A myslím si, že to bude dobré,“ vysvětlil Jaromír Soukup.

Přípravu seriálu si vzal na starost zkušený televizní tvůrce Honza Musil, který má na starosti hned několik barrandovských pořadů a sám moderuje Nebezpečné vztahy.

Právě jeho pořad byl podnětem pro obsah seriálu. „Nebezpečné vztahy jsou vztahy na pracovišti, v rodině, sousedské problémy. Říkali jsme si, že nejvíce konfliktů vzniká tam, kde se lidé scházejí, když přijdou z práce. A tak padlo slovo Sousedé,“ prozradil Honza Musil, který stojí nejen za názvem seriálu, ale také za námětem a společně s Jaromírem Soukupem i za realizací celého projektu.

V polovině června tak začala stavba v barrandovských studiích v ateliéru číslo 2. Projekt se od prvotního nápadu k finální realizaci dostal během pouhých čtyř měsíců. „Mám z toho obrovskou radost, především z toho, že máme Honzu, který prokázal mimořádný cit pro diváka. Spočítal, že se na seriálu přímo i nepřímo podílelo 104 lidí, což je velký tým. Budu vám všem držet palce,“ popřál týmu hodně štěstí Jaromír Soukup, který natáčení prvního dílu symbolicky odklapl.

Mohlo by vás zajímat

Další články