Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Společně si zahrály ve snímku Jedna ruka netleská! Neuvěříte, jak vypadají dnes!

Kristína Lukešová a Isabela Bencová-Smečková si společně zahrály v oblíbeném filmu...
Zdroj: reprofoto - csfd.cz
Kristína Lukešová (36) a Isabela Bencová-Smečková (39) si zahrály životní roli ve snímku Jedna ruka netleská. Poté po nich delší dobu neštěkl ani pes... Ovšem málokdo tuší, jak dnes vypadají. Přitom se z televizní obrazovky zcela neztratily, ale k větším rolím se už nedostaly.

Slavný režisér David Ondříček vsadil na obě krásky a vyplatilo se... Snímek Jedna ruka netleská dnes patří k těm kultovním. Isabela Bencová-Smečková se pro hereckou kariéru rozhodla ve svých 13 letech a úspěšně vystudovala činoherní herectví v ateliéru Josefa Karlíka na brněnské JAMU. Paradoxně byla později na televizní role velmi opatrná, dokonce několik nabídek odmítla. Právě to je nejspíš důvod, proč si zahrála jen ve dvou celovečerních filmech. Ovšem nedávno si, lidově řečeno, střihla menší roli v seriálu Modrý kód. A ze snímku, který najdete v galerii, je patrné, že se půvabná herečka od doby, kdy se objevila ve své největší roli, takřka nezměnila. Možná mnozí uznají, že spíše zkrásněla...

Její kolegyně Kristína Lukešová rovněž neměla štěstí na větší role. První filmová příležitost se jí naskytla v maturitním ročníku, když si ji Ondříček vybral právě pro roli naivní dívky Andrey do oblíbené komedie Jedna ruka netleská. V roce 2009 natočila seriál z produkce televize Nova Dokonalý svět, který se odehrává v redakci módního časopisu, kde si zahrála roli Natálie. A ve stejném roce dostala zajímavou roli v jedné z epizod seriálu Kriminálka Anděl. V roce 2011 se objevila v pohádce Micimutr a v minulém roce v nepříliš známém seriálu Single Man. Aktuálně působí na poli dabingu. Kromě toho si zahrála i v několika reklamách.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy