Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Špindíra Věra z Výměny manželek šokovala! Zmizela a nezůstalo po ní skoro nic…

Že by další potomek? Ne! Věra si miminko jen vypůjčila…
+ Dalších 17 fotografií
Věra Blehová, která na sebe hodně upozornila účinkováním v novácké reality show Výměna manželek, si tak nějak od lidí vysloužila přezdívku Špindíra Věra. Značně kontroverzní díl jí změnil celý život. Ještě nedávno ukázala na sociální síti, jak prožila s dětmi vánoční svátky, teď zcela zmizela...

Televize Nova před pár lety odvysílala velmi kontroverzní díl, na nějž si mnozí lehce vzpomenou. Věra neměla v době natáčení prakticky žádné finanční prostředky a žila na hranici chudoby. Jenže dobré to nebylo ani s hygienickými návyky, přičemž s dentální hygienou to nebylo nejrůžovější. Věra bydlela v době natáčení s manželem Petrem a dvěma dcerami na ubytovně v Pohořelicích. Po odvysílaném díle se rodina přestěhovala do bytu o velikosti 2+kk v Kolíně.

Nedávno Věra na svém Facebooku ukázala snímky, jak si vyrazila se svými dcerami na dovolenou, následně se pochlubila, jak si užily Vánoce. Našla i stálou práci jako pokladní v supermarketu. Teď dala Facebooku, který do té doby milovala, sbohem.

Věra Blehová se rozhodla, že si bude své soukromí bedlivě chránit a ze sociální sítě odstranila svůj profil. Už delší dobu nepíše ani příspěvky do svého deníčku na internetu. Zkrátka se rozhodla, že bude více žít reálný život a věnovat se svým dvěma krásným dcerám. Věra tak za poslední dobu předvádí naprostou změnu ve svém životě, ušla kus cesty a je evidentní, že se jí daří. Mnozí jí to přejí, protože v době, kdy se natáčel velmi emotivní díl Výměny, to dobré rozhodně nebylo.

Mohlo by vás zajímat

Další články