Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Špinavá Výměna manželek: Vojenský teror, mrtvá slepice a myčka vedle záchodu

Magdalena se ocitla ve své největší noční můře.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
V dnešní Výměně manželek to tedy pořádně vřelo! Na jedné straně byl prach, špína a plísně, na straně druhé čistota a řád. Když přijela maminka Magdalena z rodiny vysloužilého vojáka do domu Ivany, zažila asi největší šok ve svém životě. Odpadky, haraburdí, mrtvá slepice a všude samá špína. To vše musela snášet žena, která je zvyklá na čistotu a řád. Jak to celé dopadlo?

Když přijela k Ivaně Magdaléna (44), která je zvyklá na pořádek a rutinu, nestačila zírat. A rodina Ivany (54) se pro ni stala noční můrou. Připadala si jako v domě hrůzy Všeho se doslova štítila. Nic ale nevzdala a hned první den se pustila do úklidu celého domu.

To ji ale hodně rychle přešlo. Byla v šoku z celé té špíny, prý se tam neuklízelo doslova roky. Ivana si dá totiž prý raději vínečko a na nějaké uklízení ji moc neužije A podle toho to také vypadlo.

Všude je prach, pavučiny a nepořádek. Navíc kuchyně nemá přívod vody. Magda je sice nadšená, když zjistí, že mají myčku, ale pak se zděsí. Myčka je totiž v koupelně hned vedle záchodu a nádobí je i po umytí špinavé. Magdalena ale nakonec vše zvládla s humorem

Rodina Magdaleny má totiž nastolený řád, doma mají přesně stanovené rituály a vše pečlivě dodržují. Večeří se přesně v 18 hodin, a když se jídlo servíruje o něco později, je zle. V každém pokoji mají hodiny, aby bylo vše přesné. Jak sama říká, manžel je všechny postaví do latě. A navíc mají doma extrémně čisto.

Ivana s manželem Ctiborem (47) přiznávají, že jejich vztah upadá, a tak doufají, že jim Výměna manželek pomůže. Manžel dokonce bydlel v domečku vedle domu Pořád se totiž s manželkou hádal.

V domě Magdaleny sice Ivana nemusela bojovat se špínou, ale zjistila, že vše není tak růžové, jak se zdá Obě děti se totiž svého otce Karla (46) – armádního policisty, bojí. Přejí si, aby byl hodnější a milejší.

Všechno je ale v domácnosti přesně naplánované, tak se to snaží chaotická Ivana dodržovat. Ale sama tomu nerozumí. Připadá si jako na vojenském výcviku Když ale velí ona, sundá hodiny a snaží se, aby se rodina neřídila časem. A najednou tam nastává chaos.

Nakonec obě ženy výměnu zvládly a užily si ji. Vše se obešlo bez hádek a křiku

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy