Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Špekatá Jennifer Lopez: Za trenéry utrácí tisíce dolarů, ale kolem břicha má obrovskou pneumatiku!

Jennifer Lopez na koncertu odhalila svou pneumatiku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Zpěvačka Jennifer Lopez (43) má kolem sebe tým instruktorů, kteří ji mučí cvičením, ale jak je vidět z aktuálních fotografií, moc dobrou reklamu jim nedělá.

Na koncertě v londýnském Hyde Parku oblékla kratičký top, který odhalil její pořádně tučné břicho. Lopez, kterou časopis People v roce 2011 zvolil za nejkrásnější ženu, se před koncerty věnuje pravidelnému cvičení pod dohledem těch nejlepších odborníků. „Nechceme Jennifer měnit postavu, ale snažíme se, aby si udržela pevné tělo a vytvarovala své křivky,“ řekla deníku The Sun trenérka Tracy Anderson.

Pohled na zpěvaččino břicho však říká něco jiného. Nebo se Jennifer snaží stres kompenzovat jídlem? Nedávno na ni totiž prasklo, že si nechala pořádně zaplatit za vystoupení na soukromé oslavě narozenin turkmenského diktátora Gurbanguliho Berdimuhammedova, a pověst zpěvačky tímhle činem pořádně utrpěla.

Související články

Další články