V podniku Bradleyho Charveta bude nejdražší káva v Evropě. Zákazník totiž zaplatí vstupné v hodnotě 1500 korun. A za samotnou kávu asi 125 korun. V ceně bude samozřejmě i orální uspokojení. Jeho nápad přejal z podniků, které fungují na stejné bázi v Thajsku. Tam je ale prostituce trestná, tak muže orálně uspokojují roboti.

Uspokojit muže ale nebude na servírkách. O jejich rozkoš se postarají externí profesionálky. Před objednáním dostane muž do ruky iPad, ve kterém bude mít fotografie slečen, ze kterých si vybere podle svého gusta. Vybraná dívka ho pak uspokojí pod stolem a on už se nebude muset o nic starat.

Nepůjde ale o žádnou kávičku na dvě, tři hodiny. „Za pět, deset minut je po všem,“ řekl Charvet. Takže si pánové budou moct na rychlou kávu odskočit i v polední pauze na oběd. Tento podnik ve Švýcarsku se otevírá už 5. prosince. V této zemi je prostituce legální, takže by vše mělo proběhnout hladce.

A hned po něm chce Charvet otevřít v Londýně v ulici Praed Street kousek od hotelu Hilton další podnik. V Londýně budou profesionálky uspokojovat muže na barových židlích, ale podnik nabídne i speciální kabinky.

Podniky jsou zatím určené jenom pánům, ale Charvet do budoucna nevylučuje, že by neotevřel podnik i pro ženy. „Budeme o tom přemýšlet. Pokud bude poptávka skutečná, uděláme, co bude třeba,“ dodává Charvet.