Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Spala u Jágra v posteli! Kovandová dráždí sexy fotkami, snaží se snad ulovit pořádného pracháče?

Lucka roste do krásy.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Lucie Kovandová snad zastavila čas. Roste sice do krásy, ovšem pořád vypadá, jako kdyby před pár dny oslavila osmnáctiny. Krásná modelka se poslední dobou na sociálních sítích ráda chlubí svým sexy tělíčkem a je na co se koukat!

Pamatujete si ten příběh? Mladičká česká modelka Lucie Kovandová (23) neměla kde spát, ovšem nakonec našla nocleh u hokejové legendy Jaromíra Jágra (44). Ihned se spustila vlna spekulací, jak to vlastně bylo. Zda Lucie s Jardou něco měla, nebo skutečně jen byla v tísni a potřebovala někam složit svoje sexy tělo.

O Lucii možná není tolik slyšet, ovšem pokud se podíváte na její poslední fotky, tak se rozhodně na profily na její sociální sítě budete vracet! Nejnovější snímky ji totiž odhalují ve spodním prádle a je se skutečně na co dívat!

Kovandová je navíc dívkou, která snad nestárne, pořád vypadá jako holčička, která právě vyšla základku a teprve hledá cestu, jak v životě uspět. Každopádně u většiny mužů už uspěla, protože dívat se na její polonahé fotky je skutečně velmi příjemná záležitost!

Související články

Další články