Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Soutěžíte s eXtra.cz o telefony Huawei a tohle jsou vaše nejpovedenější selfie! Kdo se stane vítězem?

Někdo tady chce hodně telefon!
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Po celou dobu MS v hokeji jste soutěžili s eXtra.cz o telefony Huawei. Jediné, co jste pro to měli udělat, bylo poslat nám svoji selfie. A že jich přišla pořádná kupa! Vybrali jsme ty nejlepší, a pokud se najdete v galerii, stane se pět z vás vítězem nových telefonů!

Pojďme si připomenout, o co vlastně soutěžíme.

Soutěžíme o P7, G7, G750 a 2× Y550.

Huawei P7 – jeden z nejelegantnějších telefonů současnosti, který v srpnu 2014 získal od renomovaného evropského sdružení EISA prestižní ocenění „Evropský spotřebitelský smartphone roku 2014–2015“ a jeho cena je 8 490 Kč.

Huawei G7 – smartphone s velkým displejem a skvělou výdrží, disponuje 5,5palcovým HD displejem, podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE Cat4, NFC a mimořádně velkou baterií s dlouhou výdrží. Cena 7 490 Kč.

Huawei G750 – výkonné osmijádro s podporou dvou SIM, přináší díky vysoce výkonnému osmijádrovému procesoru a 2GB RAM výkon a rychlost vlajkových lodí do kategorie telefonů vyšší střední třídy. Cena 6 990 Kč.

Huawei Y550 – vysokorychlostní sítě 4G LTE pro každého. Dostatečně výkonný a úsporný čtyřjádrový procesor, jednoduchá obsluha i pro naprosté začátečníky díky zjednodušenému módu prostředí Emotion UI. Cena 3 290 Kč.

V galerii najdete deset vítězných fotografií. Přesně polovina z nich jsou vítězové!

Související články

Další články