Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Soukromý kuchař modelky Gisele Bündchen promluvil: Tímhle jídelníčkem si udržuje dokonalou postavu!

Gisele na svého dvorního kuchaře nedá dopustit.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Kuchař Allen Campbell se stará o jídelníček nejlépe placené modelky světa. Gisele Bündchen si svoji postavu pečlivě hlídá. Aby ne. Tělo jí i v 35 letech pořádně vydělává. Dokonalá postava je ale omezená tvrdou dietou.

České modelky do médií rády vyprávějí pohádky o dobrém metabolismu a svíčkové se šesti u maminky. Přitom doma akorát tak chroupají mrkev. Naproti tomu Gisele je profík a nebojí se přiznat, že perfektní postava je vykoupena omezením v jídle.

Dovolila o svém jídelníčku promluvit dvornímu kuchaři Allenovi Campbellovi. Ten se nestará jenom o ni, ale i o manžela Toma Bradyho a jejich dvě děti.

Žádné velké překvapení se nekoná. V téhle rodině se jí z 80 % jenom zelenina. K té může kuchař přidat luštěniny, quinou nebo fazole. Z masa si manželé dopřejí hlavně ryby, kachnu, steak a kuřecí. Všechno je samozřejmě v bio kvalitě. Žádné pesticidy ani zvířata z velkochovů.

A pak je tu dlouhý seznam věcí, které nesmějí modelce ani na oči, natož do špajzu! Do Giselina žaludku se nedostane bílý cukr, mouka, kafe, mléčné produkty, lepek a ne-bio jídlo.

Vaří se na kokosovém oleji a místo obyčejné soli se používá himálajská. A na těle modelky je vidět, že všechno to omezování za to stojí!

Související články

Další články