1. Pohlaví

Princ George je chlapec, psali to v novinách. U Justina Biebera není pohlaví doteď zcela jednoznačně určeno, ale fyziognomie patnáctileté dívky s krátkým sestřihem a malými prsy hovoří jasně, ačkoliv se nás v mailech snaží denně sto padesát jeho fanynek přesvědčit o opaku. Princ George vyhrává 1:0.

2. Věk

Princ George se před týdnem narodil, Justin už začal chodit do družiny. Oběma teče mléko po bradě. Je to nerozhodně. 1:0.

3. Zpěv

Princ George ještě neumí ovládat ani svoje svěrače, zatímco Justin svým zpěvem dokonale ovládá svěrače svých fanynek. Na druhou stranu jsme si jisti, že zpěv prince George je již teď větším hudebním zážitkem než cokoliv od Justina Biebera. George vede 2:0.

4. Vzhled

Princ George opouštěl porodnici chlapácky zabalený v zavinovačce a hrdě mával šílícím davům. Má trochu vlasů a vzhled typického miminka. Justin Bieber na sobě věčně nosí o pět čísel větší oblečení a jeho kšiltovky jsou tak obrovské, že musí mít vlastní občanský průkaz. George má styl. 3:0.

5. Chování

Co si budeme vykládat, princ George ještě neměl tolik příležitostí se projevit, ale vzhledem ke svému původu se jistě bude veškeré jeho chování i vyměšování řídit podle přísného královského protokolu. Justin Bieber plive na fanoušky z balkonu. George vyhrává nad Justinem 4:0.