Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Souboj poprsí pokračuje! Vyhraje plochý hrudník Paris, nebo Pameliny silikony?

Plochý hrudník, nebo bujné silikony?
+ Dalších 32 fotografií
V Cannes se to tento týden hemží celebritami! A někdy z toho vznikají tak trochu roztodivné kombinace. Respektive se dají dohromady hvězdy, u kterých byste to nikdy nečekali. A někdy i ty, které by se vedle sebe postavit jednoduše neměly.

Pamela Anderson v Cannes vyloženě září. Střídá outfity jako o závod a obšťastňuje své okolí silikonovými vnadami. Pozornosti jednoduše neunikne, a tak se její poprsí často stává terčem diskuzí. Především v porovnání s dalšími bujnými dekolty. A někdy i s těmi méně bujnými.

Na jednom z večírků se Pam potkala s Paris Hilton a výsledek je opravdu esenciální. Vedle ploché Paris se Pamelin hrudník extrémně vyjímá. Paris se sice snažila také trochu vyprsit, leč marně. Kde nic není, ani smrt nebere.

Parisin plochý hrudník byl nedávno žhavým tématem poté, co uveřejnila fotku z mládí, kde měla mnohem bujnější poprsí. Kam zmizelo, je nám záhadou. Ale jak je vidět, ani kvůli večírku v Cannes ho nevytáhla. Což možná měla, ale kdo mohl tušit, že se potká s prsaticí největší, že?

Tak co myslíte, jsou lepší Pameliny silikony, nebo Paris jako žehlicí prkno?

Mohlo by vás zajímat

Další články