Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Souboj poprsí pokračuje! Vyhraje plochý hrudník Paris, nebo Pameliny silikony?

Plochý hrudník, nebo bujné silikony?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 31 fotografií
V Cannes se to tento týden hemží celebritami! A někdy z toho vznikají tak trochu roztodivné kombinace. Respektive se dají dohromady hvězdy, u kterých byste to nikdy nečekali. A někdy i ty, které by se vedle sebe postavit jednoduše neměly.

Pamela Anderson v Cannes vyloženě září. Střídá outfity jako o závod a obšťastňuje své okolí silikonovými vnadami. Pozornosti jednoduše neunikne, a tak se její poprsí často stává terčem diskuzí. Především v porovnání s dalšími bujnými dekolty. A někdy i s těmi méně bujnými.

Na jednom z večírků se Pam potkala s Paris Hilton a výsledek je opravdu esenciální. Vedle ploché Paris se Pamelin hrudník extrémně vyjímá. Paris se sice snažila také trochu vyprsit, leč marně. Kde nic není, ani smrt nebere.

Parisin plochý hrudník byl nedávno žhavým tématem poté, co uveřejnila fotku z mládí, kde měla mnohem bujnější poprsí. Kam zmizelo, je nám záhadou. Ale jak je vidět, ani kvůli večírku v Cannes ho nevytáhla. Což možná měla, ale kdo mohl tušit, že se potká s prsaticí největší, že?

Tak co myslíte, jsou lepší Pameliny silikony, nebo Paris jako žehlicí prkno?

Související články

Další články