Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Sotva se držel na nohou! DJ Avicii (†28) byl před smrtí naprosto zničený: SMUTNÉ FOTKY všechny zasáhly

Sotva se držel na nohou! DJ Avicii (†28) byl před smrtí naprosto zničený: SMUTNÉ FOTKY všechny zasáhly
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Páteční smrt slavného dýdžeje Aviciiho (†28) všechny šokovala. Úspěšný hudebník ze Švédska byl ale ve špatné kondici už delší dobu. Fotografie, které pořídili fanoušci před několika dny, ukazují, že se Avicii, rodným jménem Tim Bergling, nemohl cítit dobře.

Příbuzní odmítli veřejnosti sdělit podrobnosti o nečekaném úmrtí Tima Berglinga, který vystupoval pod uměleckým jménem Avicii (†28). Nikdo tak stále stoprocentně neví, proč známý švédský dýdžej zemřel.

Zatím pouze v rovině spekulací se pořád dokola mluví o tom, že se Avicii upil k smrti. Nebylo tajemstvím, že alkohol si dopřával ve velkém množství. Už v minulosti měl kvůli tomu zdravotní problémy. Zabít ho měl akutní zánět slinivky břišní.

Že to s ním šlo po zdravotní stránce hodně strmě dolů, dokazují i fotografie s fanoušky, které byly pořízeny během uplynulých několika dní. V resortu v ománském Maskatu, kde bylo nalezeno jeho bezvládné tělo, se sice Avicii snažil rozdávat úsměvy, ale na jeho těle už bylo znát, že je cosi v nepořádku. Vyhublé na kost měl nejenom nohy, ale i tvář.

Do Ománu se jen několik málo hodin poté, co Avicii zemřel, vypravil jeho starší brácha. Šušká se, že možná zemřel z úplně jiných příčin.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy