Elon není žádné béčko, pokud byste to nevěděli, tak tenhle borec stihl spoluvlastnit internetový platební systém PayPal, založil kosmickou společnost SpaceX a spoluzaložil a v pozici CEO vede automobilku Tesla Inc. Řekněme, že asi bude celkem zajištěn.

Amber má ostatně ráda zajištěné hochy. Při divokém rozvodu s Johnnym Deppem, kterého nejednou nepřímo nařkla z domácího násilí, se snažila s sebou vzít, co se dalo. Její nesmyslné požadavky jí Johnny několikrát zamítl a nejednou stáli u soudu. Že ji Depp skutečně týral, se také nijak nepotvrdilo.

Její tatík si v rozhovoru pro časopis Grazia pustil celkem pusu na špacír. Tvrdil, že Amber to s Elonem myslí velmi vážně a co nevidět plánuje založit rodinu. Zdroj z jejich okolí plány na vdavky vyvrací, nicméně herečka je z miliardáře prý celá paf. Potkali se během jejího rozvodu a vztah je velmi vážný.

Sám Elon je dvakrát rozvedený a má dokonce pět dětí. Páni, to asi budou tučné alimenty! I když ty pro Elona možná nebudou až takový problém. Odhad jeho jmění je v současné době téměř deset miliard liber. To je tedy pěkná sumička, tak pozor, aby se ho jeho vyvolená o ni nepokusila připravit.