Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sotva odrbala Johnnyho Deppa při rozvodu, jde po dalším miliardáři! Amber Heard je připravena na vdávání!

Amber tedy rozhodně nezahálí, asi se rozhodla, že si do svých třiceti
vydělá na důchod!
+ Dalších 13 fotografií
Zatímco se tahle holubička snažila důkladně odrbat Johnnyho Deppa při rozvodu, už už je připravena se znovu provdat. Sladké tajemství prozradil její tatík, který už se svatby nemůže dočkat. Aby také ne, Amber tentokrát zamířila ještě výš a jako svého vyvoleného si vybrala miliardáře Elona Muska!

Elon není žádné béčko, pokud byste to nevěděli, tak tenhle borec stihl spoluvlastnit internetový platební systém PayPal, založil kosmickou společnost SpaceX a spoluzaložil a v pozici CEO vede automobilku Tesla Inc. Řekněme, že asi bude celkem zajištěn.

Amber má ostatně ráda zajištěné hochy. Při divokém rozvodu s Johnnym Deppem, kterého nejednou nepřímo nařkla z domácího násilí, se snažila s sebou vzít, co se dalo. Její nesmyslné požadavky jí Johnny několikrát zamítl a nejednou stáli u soudu. Že ji Depp skutečně týral, se také nijak nepotvrdilo.

Její tatík si v rozhovoru pro časopis Grazia pustil celkem pusu na špacír. Tvrdil, že Amber to s Elonem myslí velmi vážně a co nevidět plánuje založit rodinu. Zdroj z jejich okolí plány na vdavky vyvrací, nicméně herečka je z miliardáře prý celá paf. Potkali se během jejího rozvodu a vztah je velmi vážný.

Sám Elon je dvakrát rozvedený a má dokonce pět dětí. Páni, to asi budou tučné alimenty! I když ty pro Elona možná nebudou až takový problém. Odhad jeho jmění je v současné době téměř deset miliard liber. To je tedy pěkná sumička, tak pozor, aby se ho jeho vyvolená o ni nepokusila připravit.

Mohlo by vás zajímat

Další články