Tedy co by tato blondýnka dělala, kdyby neměla svého známého bratra, mladého, perspektivního a bohatého motocyklového závodníka Karla Abrahama (24)? Čerstvě osmnáctiletá Petra Abrahamová odletěla za bratrem do arabské země Katar, kde Karlík jel důležitý závod. „Chtěla jsem ho podpořit přímo na místě. A spojila jsem to s krásnou dovolenou, je tu úžasné počasí,“ vysvětlila teenagerka ihned poté, co se pochlubila s téměř všemi částmi svého těla, a to včetně kolen, loktů, krku a brady.

Petra se má v Kataru coby blondýna hodně na pozoru, protože tamní obyvatelé by s ní prý chtěli provádět lecjaké strašné a nevídané věci. „Mají pro světlovlasé holky hodně velkou slabost, blonďatých Evropanek tu moc není, ale k ničemu tu nedošlo. Musím se i tady připravovat na natáčení desky, takže na nic nebyl čas," osvětlila Abrahamová svou hektickou činnost na lehátku.

V současné době Petra natáčí desku s týmem heterosexuálně orientovaného mladíka Bena Cristovaa, třeba se z ní časem stane i jeho nová mediální přítelkyně, jak se to úspěšně povedlo třeba Monice Bagárové.