Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Solange Knowles na neuvěřitelném videu ztřískala slavného manžela své sestry Beyoncé a spekuluje se proč: Tady je 5 důvodů!

Je to opravdu doslova neuvěřitelné video, které serveru TMZ poskytl někdo z hotelu Standard, kde se odehrávala slavná akce Met Gala. Snobský ples největších hvězd, že ten náš v Opeře by se musel jít zahrabat deset metrů pod zem, takový skandál snad ani nepamatuje.

Ve výtahu hotelu došlo k opravdu zuřivé rvačce, na čemž by možná ani nebylo tolik co k vidění, kdyby se nejednalo o jednu z nejslavnějších a nejbohatších rodin. Manželství Beyoncé (32) a rappera Jay-Z (44) je považováno za dokonalý marketingový produkt a tito dva spolu vydělávají neuvěřitelné peníze. K této dvojici se občas přifařuje ještě mladší sestra Solange Knowles (27), která není tak známá, zpívat neumí tak dobře, vydělává méně peněz a vůbec tak nějak trpí tím komplexem… No znáte to.

Na celém incidentu je nejvíce zarážející to, že Solange napadla svého švagra bez nějakého upozornění a Jay-Z se tomu ani nebránil! Rozdivočelou ženu musela odtrhávat ochranka, Beyoncé se jen útrpně usmívala a ve finále obě sestry odjely domů vozem, zatímco Jay-Z na Met Gala chvíli okouněl a pak se vydal domů po vlastní ose.

Proč?, ptají se teď všichni. Proč se Beyoncé směje, Jay-Z se nebrání a Solange vypadá, že by ho snad zabila? Důvodů k tomuto skandálu může být několik:

5. Jay-Z a Solange spolu měli poměr

Neděláme si iluze, Beyoncé je s Jay-Z od nějakých svých šestnácti let, co ji objevili, on se jí pak ujal, ještě víc proslavil a nakonec mu porodila dítě. Je to obchodní mašinérie a v první řadě jde vždy o značku. Ona možná není svatá, on už vůbec nebude. Neuklouznout po šestnácti letech vztahu je nemožné. Toto je asi nejpravděpodobnější varianta.

4. Solange dala pryč jeho dítě

Vztahuje se k bodu č. 5, hlavně nepokazit image ideálního manželství!

3. Napjaté obchodní vztahy

Jay-Z nedělá manažera jen své ženě, ale dohlíží i na Solange. Za rvačkou tak mohou být pokažené kšefty nebo spor o peníze.

2. Je to pomsta za sestru

O Beyoncé se už šušká, že taky potřebuje roztáhnout křídla, a americký tisk ji podezíral z nevěry s prezidentem Obamou. Měla to být její reakce na to, že Jay-Z si údajně užíval s jeho jinou chráněnkyní – Rihannou.

1. Je to pomsta všem okolo, důsledek mindráku neslavné, zastíněné sestry

Oni dva jsou ideální pár, ona není nic, ve světě šoubyznysu jméno Solange Knowles nic moc neznamená, akorát otevírá dveře ze slušnosti ke slavnější sestře. Solange nemá pořádnou kariéru, rodinný život a ani moc velké vyhlídky, to pak stačí jen málo, aby celá tahle „křivda“ vybuchla jen kvůli maličkosti. Možná si jen něco špatného se švagrem řekli a ona vypěnila v důsledku celoživotního mindráku. Ale vzhledem k tomu, že se jí Jay-Z nebránil, pořád se kloníme k variantě číslo 5 a 4. Když na vás někdo nespravedlivě zaútočí, i když je to žena, aspoň se snažíte bránit. On jen stál a nechal se třískat. To dělají lidé, kteří mají pocit viny.

Související články

Další články