Když si kníže Karel Schwarzenberg (76) na Slavíky přivedl jako doprovod mladou Janu Vopěnkovou (24), asi zdaleka netušil, jaká minulost se na jeho kočičku vyplaví. Potom, co se ho redaktorka pořadu Prásk chtěla na jeho nový objev zeptat, odmítal se kníže jakkoliv vyjádřit. Už to vypadalo, že poslal Vopěnkovou k vodě, jenže pár se schází stále.

Vopěnkové minulost je plná erotických skandálů, lesbických hrátek, ale to Schwarzenbergovi očividně nevadí. Jeden z přátel páru se nechal slyšet, že kníže nechá Vopěnkovou odklidit do Rakouska, kde budou mít oba pokoj od novinářů, jenže na Facebooku jedné indické restaurace se objevily usvědčující fotografie, kde si zamilovaný pár dopřává večeři.

Schwarzenberg včera 10. prosince oslavil šestasedmdesáté narozeniny, a tak je možné, že tato fotografie zrovna zachycovala jeho oslavu, na které Jana nesměla chybět. Je tedy dost možné, že tím, na koho při naší poslední sledovačce Vopěnkové, která se objevila na křtu pornokalendáře Jiřího Slámy, čekala a poté dlouho bloumala centrem Prahy, byl právě kníže.