Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující zjištění! Herečka Julia Roberts má dvojníka mezi slavnými rockovými zpěváky! Plastiky ho postupně proměnily ve dvojče hollywoodské herečky

Julia Roberts
Zdroj: archiv

Herečka Julia Roberts (46) už má nakročeno k padesátce, ale vypadá stále skvěle. Narozdíl od svých kolegyň nehyzdí svůj obličej zbytečnými botoxovými injekcemi a nenápadnými úpravami, které ženám ve středním věku postupně proměňují obličej v naleštěný fotbalový míč.

Zato Steven Tyler (65) je přesnou ukázkou takové ženy ve středním věku, která se svými vráskami není smířena a potřebuje do sebe měsíčně dostat několik mililitrů botulotoxinu, aby mohl klidně spát. Až na to, že Steven Tyler bohužel není žena, ale lídr rockové kapely Aerosmith. A tak se stalo, že Steven začal v obličeji vypadat přesně stejně jako Julia Roberts.

Jak ukazuje jeho nedávná fotografie s topmodelkou Heidi Klum (40), jeho obličej plně morfoval do podoby Julie a lidé si je teď na ulici údajně pletou. Těžko říct, kdo z nich z toho může mít radost.

Související články

Další články