Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Exmanželka Otakara S. tvrdí, že osahával její dceru!

Zdroj: archiv / facebook.com
+ Dalších 39 fotografií
V případu ztracené Míši Muzikářové se začínají objevovat noví svědci. Jedním z nich je bývalá žena Otakara S., která přišla s tvrzením, že Otakar v době, kdy spolu žili, osahával její dceru. Prý tomu tehdy nepřikládala žádnou váhu a nevšímala si toho, když jí její dcera řekla, že na ni muž sahá. Nyní šla se všemi informacemi na policii.

Případ kolem zmizení Michaely Muzikářové se začíná čím dál tím více zamotávat. Nepřispěla tomu ani zpráva z pondělí, že expřítel matky pohřešované Míši, Otakar S., spáchal sebevraždu oběšením ve svém domě.

Od té doby se začíná rojit jedna spekulace za druhou. Jeden názor zní, že Otakar nemohl vydržet se svým svědomím a byl si moc dobře vědom toho, že za smrt Míši může on, a tak se oběsil. Tomuto tvrzení trochu nahrává i fakt, že Míša ho neměla ráda. Dokonce se ho bála a pokaždé, když měl přijít za její matkou na návštěvu, raději odešla ke své babičce

Druhá verze je taková, že na Otakara, který to měl už tak v životě těžké, byl kladen nátlak ze všech stran. Jak ze strany veřejnosti, tak policie či médií. Muž se musel starat o tři dospívající děti, pracoval tvrdě na stavbě a ještě neměl ruku.

Je velice možné, že neustál psychický nátlak a ze zoufalosti se oběsil. A pak je tady třetí možnost a ta tvrdí, že Otakar S. byl pouze nějaký poslíček, který měl Míšu předat a dál se o celý případ nezajímat Takže je pravděpodobné, že nemohl vydržet nic neříct a tlak byl na jeho osobu vyvíjen jak ze strany policie, tak ze strany potenciálních únosců a Otakar to jednoduše nevydržel a rozhodl se raději pro smrt.

Nicméně každým dnem vyvěrají na povrch nové informace. Jistá Iva S. byla až do dnešního dne neznámou osobou, která v případu ztracené Míši nehrála žádnou roli. Nyní promluvila a tvrdí, že Otakar S. byl jejím exmanželem a v roce 2013 měl osahávat její dceru. Dle jejích slov před čtyřmi lety jedenáctiletá dívka svěřila matce, že ji otčím osahává. Ta tomu tehdy nepřikládala žádnou pozornost

Nyní však popisuje, že Otakar chodil v noci do pokoje za její dcerou, sedával na její postel a osahával ji. "Prý ležela na břiše a on ji hladil od pasu po nohách dolů," řekla matka pro MF DNES.

Zanedlouho poté se měl Otakar S. sbalit a bez mrknutí oka rodinu opustit. Matka dodává, že již s dcerou byly na výslechu, policie toto ovšem odmítla potvrdit.

Související články

Další články