Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Šokující záběry tragédie v Hostivaři: Řidič jel na červenou a zabil 2 chodce, další zranil!

Zdroj: youtube.com/twitter.com
Několik týdnů po tragédii v pražské Hostivaři unikly záběry smrtelné nehody. Sedmašedesátiletý řidič srazil čtyři chodce. Dva zemřeli na místě, další dva utrpěli vážná zranění. Svědci uvedli, že řidič přes přechod projel v době, kdy mu svítilo na semaforu červené světlo. Je to patrné i z kamerového záznamu.

Nehoda se stala v úterý 13. března v pražské Hostivaři. Na místě tehdy zemřeli starší muž a žena. Nehodu přežila žena ve věku 72 let a další žena ve věku 63 let. Obě skončily v nemocnici, ale smrti unikly.

Nyní na povrch vyplaval kamerový záznam. Mrazivé záběry ukazují chodce vcházející na přechod. Na semaforu jim svítí zelená, autům červená. V tom se však do křižovatky vřítil vůz sedmašedesátiletého řidiče, který srazil čtyři lidi. Jen jednomu se podařilo přechod včas přejít.

Na místě tragédie stále leží svíčky a kamínky vyskládané do tvaru kříže. Jde o jedinou vzpomínku na smrtelnou nehodu. Na českých silnicích v loňském roce zahynulo 101 chodců, přičemž drtivou většinu z nich zabili řidiči motorových vozidel.

Související články

Další články