Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Svatebčané svlékali nevěstu přímo před jejím ženichem!

Na internetu se objevilo šokující video. Neukáznění hosté se na svatbě pokusili svléknout nevěstu přímo před jejím ženichem. Několik mužů jí chtělo sundat kalhotky a podprsenku. Přestože je muž požádal, aby přestali, odradit se rozhodně nenechali!

Ačkoliv jsou Číňané velmi konzervativní a mnohem bližší jim jsou romantická gesta, večeře při svíčkách a sledování hvězd, najdou se i tací, kteří jdou rovnou na věc! A vůbec je nezajímá, že oběť jejich touhy už patří někomu jinému. Šokující video, které se objevilo na internetu, ukazuje nevinnou svatební hru, která se pěkně zvrhla.

Oba novomanželé totiž seděli při svatební hře na posteli jenom ve spodním prádle. A nadržení chlapi se neudrželi a začali svlékat nevěstu přímo před zraky ženicha. Pokoušeli se jí sundat kalhotky i podprsenku. Když jejímu milému došlo, co se děje, poprosil svatebčany, aby ji nechali na pokoji. Ti ho ale neposlechli a ženu svlékali dál. Ona se snažila bránit, křičela a snažila se zakrýt červenou peřinou.

Je neuvěřitelné, co si nadržení muži dovolili před zrakem jejich kamaráda. Video se ihned stalo hitem internetu. Už ho vidělo více než 500 tisíc lidí. Lidé jsou šokováni vulgárním chováním svatebních hostů. „Tohle je špatný folklór. Je to dost přes čáru,“ napsal k videu jeden uživatel. „K některým hrám na svatbě nemám slov,“ napsal druhý. „Co to je za přátele? Tohle není normální,“ zlobí se další uživatel.

V Číně je zvykem po dokončení obřadu hrát svatební hry. Mezi tradiční čínské hry patří hledání arašídů ve svatebním loži páru. Díky této hře prý novomanželé co nejdříve zplodí syna. Jenže někdy se ty hry opravdu zvrhnou. Podívejte se na video.

Související články

Další články