Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Posílala svoje nahé fotky jiným a doplatila na to! Kvůli manželovi měla z ostudy kabát

Žena nevěděla, kam se má schovat.
Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie
Na internetu se objevilo šokující video, které dokonale ponižuje jednu mladou ženu. Chodí jen tak v ručníku po ulici v New Yorku a otravuje ji jeden muž. Kdo to je a proč proboha chodí skoro nahá po New Yorku?

Video vyvolalo rozhořčení. Lidé se dohadují, jestli to není fejk. Podle všeho manžel načapal svoji ženu, jak posílá erotické zprávy a fotky jiným mužům. To se mu ale nelíbilo, a tak se rozhodl, že svoji manželku pěkně poníží. Donutil ji svléknout se donaha a chodit po ulicích New Yorku jenom v ručníku a botách. Prý ať se tedy všem ukáže.

Na videu za ní chodí a uráží ji těmi nejsprostšími nadávkami. Žena celou situaci ze začátku bere statečně a snaží se na muže nedívat a jít hrdě dál. On na ni ale začne sahat a říká jí, ať si ten ručník sundá. Ať všem mužům ukáže svoje nahé tělo, které tak ráda posílá ostatním. Kolemjdoucí jen nevěřícně kroutí hlavou.

„Sundej si ten ručník a zaplať cenu za hanbu, kterou teď cítíš. Chtěl jsem s tebou založit rodinu, ale ty se stýkáš s jinými,“ křičel na ni manžel. Žena jen odsekla, že s jinými sex rozhodně nemá. Když od něj chtěla odejít, začal jí stahovat ručník a křičel: „Sundej si ten ručník a zaplať!“ Nakonec jí ručník přece jen sundal a žena se tak ocitla úplně nahá na ulici v New Yorku. Víc ji její manžel ponížit nemohl.

Ona si jen chytla prsa a intimní partie a snažila se skrýt mezi auty. On pokračoval v urážkách a vše natáčel na video. „Opravdu si myslíš, že s tebou zůstanu, když posíláš jiným chlapům tvoje nahé fotky,“ křičel dál manžel a sprostě ji urážel. Ona toho už pak měla dost a začala se domáhat svého ručníku.

Není úplně jasné, kde v New Yorku bylo video pořízeno. S největší pravděpodobností to bylo v Harlemu. Video vyvolalo pobouření mnoha lidí i na sociálních sítích. Pod videem se začaly hromadit komentáře. „Já nevím, co udělala, ale nikdo si nezaslouží být takhle ponížen,“ říká jeden. „Možná by se měla nad sebou zamyslet, proč to dělá, proč posílá fotografie jiným mužům,“ dodává druhý.

Na video se podívejte ZDE.

Související články

Další články