Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Šokující video: Leopard vešel do domu a zaútočil na psa

Buďme rádi, že žijeme v České republice a ne třeba v Indii. Tam se vám totiž klidně může stát, že do vašeho domu jen tak nakráčí hladový leopard, sežere vašeho chlupatého miláčka a zase v klidu odejde. Nevěříte? Tak se podívejte na toto video.

Divoká kočka suverénně prošla vstupní halou, popadla psa a odtáhla ho neznámo kam. Pes podle všeho v době útoku spal a vůbec tak nezaregistroval, že se k němu nebezpečný predátor blíží. Když se konečně probral, bylo už na pokus o útěk příliš pozdě. Dramatickou scénu zachytila bezpečnostní kamera.

Stojí za zmínku, že během posledních cca deseti let leopardi v Indii vážně zranili či zabili více než 100 lidí, přičemž všechny dosavadní pokusy o řešení tohoto problému ztroskotaly (zlé jazyky tvrdí, že některá vládní opatření nejenže nepomohla, ale naopak už tak dost špatnou situaci ještě zhoršila).

Indie ovšem není jedinou zemí na světě, jejíž obyvatelé musí útokům rozzuřených šelem čelit. Například v Nepálu byl začátkem tohoto roku zastřelen leopard, který během své krátké procházky po předměstí Káthmándú stačil zranit 15 lidí včetně tří ozbrojených policistů.

Související články

Další články