Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Šokující rentgenové snímky! Této ženě vlétl do pusy funkční granát! Nikdo ji nechtěl operovat

Zdroj: youtube.com
Dvaatřicetiletá Karola Flores z mexické Sinaoly je nazývána Zázračnou ženou. Do pusy jí na tržišti přilétnul granát, ale nevybuchnul. Museli jí ho odstranit lékaři. Při tom hrozilo, že granát může kdykoliv explodovat.

Matka tří malých dětí, Mexičanka Karola Flores prostě byla v nesprávný čas na nesprávném místě. Šla prodávat ryby na tržiště, rozložila si stánek a najednou uslyšela výbuch a něco ji srazilo k zemi.

Probudila se až v nemocnici. Když k jejímu lůžku přišli lékaři, zůstali v šoku. Žena měla v puse zaseklý vojenský granát Navíc hrozilo, že může dojít kdykoliv k explozi, která by rozmetala všechno v dosahu 32 metrů, píše britský Daily Mail.

Lékaři proto museli Karolu izolovat od ostatních pacientů a pak začala náročná operace Lékařům se do náročného úkonu vůbec nechtělo. Nakonec se našli čtyři stateční - dva anesteziologové, lékař a sestra.

Podařilo se jim granát zajistit a nakonec z čelisti vyndat. Karolu nyní čeká ještě řada plastických operací, ale má naději, že si zachová svou krásu.

Jak se ženě do pusy granát dostal, zůstává záhadou. V Mexiku, kde zuří válka drogových kartelů, jsou výbuchy a střelba na ulici každodenní realitou.

Související články

Další články