Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šokující proměna: Pár zhubl 100 kilogramů. Už se nemohl ani obejmout!

To je proměna!
Zdroj: profimedia.cz
Donna a William Loweovi byli tak obézní, že už se nemohli ani obejmout. Jednoho dne si řekli dost a rozhodli se shodit. Šli do toho společně a navzájem se podporovali. Nakonec se jim podařilo zhubnout o polovinu jejich společné váhy!

Když lidé hubnou v páru, je to snadnější. Navzájem se podporují a je to pro ně neuvěřitelná motivace. Když se seznámila Donna s Williamem, byli oba obézní. A tak spolu chodili do fast foodů a byli vlastně rádi, že mají společný jídelníček.

Když se v roce 2011 vzali, byli už tak moc obézní, že se nemohli ani obejmout. „Tehdy při svatbě mě ale vůbec nenapadlo, že bychom někdy měli hubnout,“ řekla Donna. Jejich stravovací návyky se začaly zhoršovat a oba kynuli a kynuli. „Byla jsem schopna sníst až pět balíčků čokolády za večer u televize,“ dodala. Po pár měsících si řekli, že to takhle dál nejde, a rozhodli se svá přebytečná kila shodit.

Vydali se proto do centra, které lidem pomáhá s hubnutím, pro odbornou pomoc. William začal chodit do fitka a Donna se rozhodla pro skupinové lekce. Kompletně změnili svůj jídelníček a místo brambůrek měli ve spíži zdravé potraviny a oříšky. „Změnili jsme jídelníček a začali se stravovat zdravě. Místo abychom si k obědu dali čínu, máme lososa, kuřecí maso a zeleninu,“ popisuje změnu Donna.

Hubnutí pro ně nebylo až tak těžké, protože se navzájem motivovali. Hubnout v páru je prý to nejlepší, co je mohlo napadnout. Podporují se ve zdravé stravě i ve cvičení. A zároveň na sobě sledují výsledky. Po roce zhubla Donna 40 kilogramů a William 60. A jsou na sebe náležitě pyšní. Už vyrazili i na nákupy, aby obohatili svůj šatník o nové, menší velikosti.

„Nosil jsem XXXL, nebylo možné si v klasických obchodech cokoliv pořídit. Ale teď můžu chodit tam, kam chodí ostatní,“ má radost William. Za odměnu, že tak hezky zhubli, se rozhodli vydat se na dovolenou. Užívali si jeden druhého v plavkách a nikdo si je neprohlížel. Chtějí ale hubnout dál a hodlají se v tom navzájem dál podporovat.

Související články

Další články