Natalie Burtina bojovala s obezitou celý život a pořád se jí nedařilo zhubnout. Stravovala se každý den ve fast foodu a hlavně pila sladké limonády. Když otěhotněla, kila šla ještě nahoru. Její váha vyšplhala až na neuvěřitelných 135 kilogramů. „Nemohla jsem se na sebe ani podívat do zrcadla. Cítila jsem jenom zhnusení,“ řekla Natalie.

Ranou pro ni bylo, když jejímu synovi Laytonovi diagnostikovali autismus. Musela tady být pro něj a vyžadoval 24hodinovou péči. A to se jí se 135 kily zvládalo dost špatně. Rozhodla se, že se sebou musí začít něco dělat a být tady pro syna ve vší síle.

Jako první vysadila ze svého jídelníčku sladké limonády a začala pít jenom vodu. Kvůli sladkým nápojům tloustla, protože obsahují hodně cukru. Dřív jí to ale bylo jedno. Navíc začala chodit se svým synem na dlouhé procházky a kila šla rychle dolů. Když viděla, že shazuje, vyrazila do fitka.

Podařilo se jí zhubnout neuvěřitelných 60 kilogramů. Teď váží 75 kilo a vypadá úžasně! „Zkuste opravdu pít jenom neslazenou vodu, je to ten nejjednodušší a nejúčinnější trik!“ radí Natalie. Podívejte se na tu neuvěřitelnou proměnu.