Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA! Bývalá playmate Linda Bernátová v Prostřenu! Co se s kráskou stalo?!

To je ale proměna!
Zdroj: archiv, TV Prima
+ Dalších 20 fotografií
No to je gól! Linda Bernátová (31) se prostě nemůže hnout od plotny. Když jí to nevyšlo v show MasterChef, tak to zkouší i v Prostřenu. Sexy bývalá playmate se ale hodně změnila a především pořádně přibrala. Co stojí za takovou změnou?

V době natáčení Prostřena byla totiž Linda Bernátová v osmém měsíci! Teď už se na sociálních sítích chlubí malou dcerkou, kterou vůbec nechtěla veřejnosti ukazovat. Nakonec je ale podle jejích slov malá princeznička tak roztomilá, že nemohla odolat.

Linda dnes žije s manželem Viktorem v krásně vybaveném bytě na Praze 5. I když vaření patří k jejím zálibám, tak manžel její výtvory moc nemusí. Prý se bojí, že by ztloustl.

Linda s těhotenstvím rezignovala na svou sexy image. Před kamerami se ukázala v pohodlném topu a téměř bez make-upu. Kde jsou ty doby, kdy se válela ve spodním prádle na posteli nebo pózovala na titulní stránku magazínu Playboy.

Pro Lindu tohle není první kuchařská show. V MasterChefovi se neprobojovala ani do finále, ale díky křivkám měla největší fanouškovskou základnu. Vystupování před kamerou a erotično jí nejsou cizí. Před dvěma lety moderovala i pořad Intim na TV Barrandov.

Tahle kráska se prostě mermomocí pokouší dostat do televize!

Související články

Další články