Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující přiznání Kačenky z Robinsonova ostrova: 21 dní v kuse jsem MENSTRUOVALA a SEX šel mimo mě

+ Dalších 17 fotografií
Sympatická blondýnka a soutěžící z reality show Robinsonův Kateřina Šuriáková zavítala na rozhovor do redakce eXtra.cz. Kačka se svěřila, jaké to na ostrově bylo, s jakými zdravotními problémy se musela potýkat a proč byla donucena ostrov opustit.

Jestli jste pravidelnými diváky reality show Robinsonův ostrov a sledujete dění z pohodlného gauče a tepla domova, jistě máte představu, že pobyt na ostrově je jedna velká zábava. Kdo by taky nechtěl strávit byť několik dní na krásných Filipínách a navíc, pokud by se vám podařilo vyhrát, tak si odvézt 2,5 milionu korun?

A i kdyby ne, tak si říkáte, že je mnohem lepší být na takové slunné dovolené, povalovat se na pláži s novými kamarády než sedět doma v Česku?

To jsou samozřejmě názory diváka, který v životě nezažil to, co soutěžící z Robinsonova ostrova. Do redakce eXtra.cz zavítala účastnice Kateřina Šuriáková, která musela ostrov opustit kvůli zdravotním problémům.

Ona sama společně s dalšími soutěžícími pocítila na vlastní kůži, jaké to je, když se musíte obejít bez hygienických potřeb. Zatímco bez kartáčku, sprchy a záchodu se dá nějak přežít, tak jsou poté věci a situace, které vás doženou k tomu, že si sáhnete až na práh svých vlastních sil.

Kačka se potýkala hlavně s gynekologickými problémy. Dostala menstruaci a štáb jí poskytl tabletky, které je měly zastavit. Jenomže tabletky v kombinaci s prázdným žaludkem a stresem nedělají v těle dobrotu. Kačce se k těmto problémům přidal ještě zánět močových cest a problém byl na světě.

Ač nerada, tak musela soutěž opustit. Její zdravotní problémy byly natolik závažné, že Kačka nemohla v soutěži bohužel dál pokračovat.

Související články

Další články