Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Šokující podezření ve VyVolených: Má Mirka ve štábu protekci? Čtěte usvědčující informace o možné blamáži na diváky

Mirka se na online kamerách prořekla, že má nadstandardní vztahy
s režisérkou VyVolených.
+ Další fotografie

Tak to je síla! Zatímco diváci VyVolených posílají hlasy svým favoritům v Duelu – Thomasovi a Mirce, objevily se pochyby o tom, jestli v soutěži probíhá vše podle regulí.

Mirka Sokolová (24), která ve Vile soutěží se svou partnerkou Pavlínou Zochovou (28), dnes večer bude bojovat o to, zda zůstane nadále ve hře, nebo ji porazí hradecký svalovec Thomas Castello (38).

Server Super.cz poukázal na to, že se v pozadí soutěže děje něco nekalého. A má pravdu. Na facebookových stránkách VyVolených se objevily informace, že má lesbický pár Mirka a Pavlína nadstandardní vztahy s režisérkou pořadu Šárkou Šedivou. Mirka se měla před kamerami, které vysílají online přenos z Vily, podřeknout, že Šárka zařídí, aby se do Vily vrátila.

Tiskový mluvčí televize Prima David Vaníček tuto informaci pro Super.cz popřel. Informace od některých zasvěcených, které si u nás můžete přečíst, ale působí až podezřele důvěryhodně. Jak asi dnešní Duel dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články