Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šokující odhalení: Víme, jakou má minulost sexy dívka, co strávila noc s Boltem. Žádná studentka, ale vdova po brazilském gangsterovi!

Prý studentka…
Zdroj: Twitter.com
+ Další 3 fotografie
Údajně nevinná brazilská studentka, která podle svých slov ani netušila, že má v posteli samotného Usaina Bolta, má za sebou skutečně šokující minulost. Ve svých dvaceti letech je totiž matkou dvou dětí, jejichž otcem není nikdo jiný než brazilský drogový baron!

Hrála si na nevinnou dvacetiletou studentku, která ani nevěděla, že se pelešila zrovna s jednou z největších atletických ikon sportovní historie. Jenže Jady Duarte má za sebou skutečně zajímavou minulost. Ve svých dvaceti letech už je matkou dvou dětí a ty nemá zrovna s kdekým. V minulosti totiž udržovala intimní vztah s brazilským drogovým baronem a žila tak trochu gangsterský život.

Jejím přítelem byl Douglas Donato Pereira, v Brazílii hodně známé jméno. Ten už ale naštěstí za Boltem nepoletí a nebude se ho ptát s pistolí v ruce, jak si mohl dovolit dostat do postele jeho milou. Douglase totiž letos v březnu úspěšně dostala policie a ten z jejich vzájemné konfrontace vyšel v pytli na mrtvoly.

S tímhle se určitě dívka Jamajčanovi nepochlubila. Přeci jen příběh o nevinné dvacetileté studentce zní daleko lépe než ten, ve kterém je matkou dvou dětí a vdovou po drogovém baronovi. No snad už Jady neudržuje s drogovými kumpány žádné styky, ještě by se to všechno mohlo Boltovi šeredně vymstít…

Související články

Další články