Reality show Robinsonův ostrov není jenom o tom, zda dokážete přežít nějakou dobu bez základních hygienických potřeb nebo nedostatku jídla. Je to taky o tom, že z ničeho nic jste najednou v obklopení úplně cizích lidí, se kterými jste prakticky čtyřiadvacet hodin denně.

Sdílíte s nimi úplně všechno. Kromě toho se taky musíte vypořádat s lidmi, kteří jsou vám méně sympatití nebo se chovají jako podivíni. Po žádné z těchto stránek není život na pustém ostrově na Filipínách jednoduchý.

„Jednou ze soutěžících, se kterou nezvládli úplně všichni vyjít, byla třiatřicetiletá fitness trenérka Lucie Zahradníková. Problém nebyl v tom, že by lhala, více intrikovala, nebo byla nesympatická. Šlo o to, že Lucie byla přehnaně věřící“:https://www.extra.cz/…cela-fesanda.

Tahle soutěžící viděla Boha snad i v misce polévky mezi fazolemi. Nikdo by neměl nic proti tomu, kdyby se tahle dáma modlila jako normální zbytek světa. Ale to, co Lucie předváděla, bylo opravdu přes čáru.

Její afektované modlení přesahovalo všechny meze, že jsme se chvílemi až divili, že se z toho urputného blekotání o Bohu nezačala třepat a svíjet na zemi. Fitness trenérka, která se modlila prakticky pořád, když zrovna nesoutěžila nebo nevykonávala potřebu v lese, začala pekelně lézt na nervy všem soutěžícím.

Jedna věc je mít svou víru a druhá je chovat se jako bláznivý fanatik. Když už se ale Lucie tak pravidelně modlila za všelijaké hovadiny, mohla svého Boha poprosit o trochu lepší zadek. Na to, že je fitness trenérka, má pěkně prdelku…