Je to opravdu k nevíře, ale o Miley Cyrus (22) tentokrát nebudeme psát ve spojitosti s tělesnými aktivitami, tělesným porostem či odhalenými tělesnými partiemi. V následujícím textu budeme psát o Cyrus ve spojitosti s hudbou. Komu totiž mysl zcela nezatemnil soumrak jejích rozkroků, možná si vzpomene, že mladá Američanka se kdysi prezentovala coby zpěvačka.

A to není jediná podivnost celého článku; dokonce ji budeme i chválit! Což v budoucnu zase dorovnáme padesátkou negativních článků, ale dnes zkrátka nelze jinak.

Bývalá Disney hvězdička je v novém videu totiž za prvé normálně oblečená (respektive JE oblečená), za druhé jí to naživo dobře zpívá a za třetí to ještě dělá pro dobrou věc a propaguje svou neziskovou organizaci Happy Hippie, která pomáhá hlavně mladým lidem bez domova a homosexuálům. A to ještě stále není všechno.

Za mikrofon si vedle ní i s kytarou stoupla legendární Joan Jett (56). Společně si zazpívaly píseň Different, a i když se nás Miley snaží přesvědčit, že byla zrozena pro slaboduchý rádiový popík, obdobná hudební poloha a nakřáplý hlas jí sednou a s rockovou veteránkou tvoří skvělou souhru.

Tak jen jestli jsme Miley nepřechválili.