Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Šokující odhalení! Dáda Patrasová podvedla Slováčka! Fotky milence najdete uvnitř!

Dáda? Má pořád dobrý tah!
Zdroj: profimedia.cz
Dáda Patrasová (59) brečí, že ji její Felix (72) podvedl s výtvarnicí Lucií Gelemovou (32). Jenže Dáda nějak zapomněla, že má sama máslo na hlavě. S kým že se to spustila?

Dáda je smutná a vzteklá. Štve ji, že Felix Slováček z ní dělá blbku, když se veřejně tahá s výtvarnicí Luckou Gelemovou.

Jenže Dáda nějak úplně zapomněla, že i ona umí být nevěrná. Sama má na hlavě máslo a teď si hraje na chudinku.

Dáda totiž Felixovi zahýbala s hudebníkem Michaelem Kocábem. Kocáb byl pro ni vždy osudovou láskou, a když to s Felixem neklapalo, běžela k němu, až mu vlezla do postele.

Jejich hrátky jsou do detailu popsány v knize Fenomén Dáda. A je to hodně zajímavé čtení.

Kocáb se prý rozhodl, že Felixovi Dádu přebere a nastěhuje si ji k sobě domů. Tam sice už měl manželku Marshu, ale byl přesvědčen, že dvě holky zvládne. Že by mohli všichni žít ve třech.

„Dozvěděl jsem se o tom až z novin. Krize trvala dva týdny,“ říká Felix Slováček s tím, že za Kocábem nakonec zajel, dali si pár panáků a řešili, kdo si Dádu nechá.

„Sešel jsem se s ním jenom proto, abych zjistil, co je pravda a co jsou drby. A průběh naší schůzky byl jednoduchý – dali jsme si pár panáků. Řekli jsme si, že nemá cenu řešit věci, které nikam nevedou. On měl své manželství, plány a ekonomiku a my jsme s Dádou měli to samé. A tím to skončilo,“ prozradil Slováček Petru Mackovi, který knihu Fenomén Dáda napsal.

Takže až příště uvidíte uplakanou Dádu a budete chtít začít nadávat na kance Slováčka, vzpomeňte si na tuto knihu.

Související články

Další články