Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Šokující odhalení! Dáda Patrasová podvedla Slováčka! Fotky milence najdete uvnitř!

Dáda? Má pořád dobrý tah!
+ Další fotografie
Dáda Patrasová (59) brečí, že ji její Felix (72) podvedl s výtvarnicí Lucií Gelemovou (32). Jenže Dáda nějak zapomněla, že má sama máslo na hlavě. S kým že se to spustila?

Dáda je smutná a vzteklá. Štve ji, že Felix Slováček z ní dělá blbku, když se veřejně tahá s výtvarnicí Luckou Gelemovou.

Jenže Dáda nějak úplně zapomněla, že i ona umí být nevěrná. Sama má na hlavě máslo a teď si hraje na chudinku.

Dáda totiž Felixovi zahýbala s hudebníkem Michaelem Kocábem. Kocáb byl pro ni vždy osudovou láskou, a když to s Felixem neklapalo, běžela k němu, až mu vlezla do postele.

Jejich hrátky jsou do detailu popsány v knize Fenomén Dáda. A je to hodně zajímavé čtení.

Kocáb se prý rozhodl, že Felixovi Dádu přebere a nastěhuje si ji k sobě domů. Tam sice už měl manželku Marshu, ale byl přesvědčen, že dvě holky zvládne. Že by mohli všichni žít ve třech.

„Dozvěděl jsem se o tom až z novin. Krize trvala dva týdny,“ říká Felix Slováček s tím, že za Kocábem nakonec zajel, dali si pár panáků a řešili, kdo si Dádu nechá.

„Sešel jsem se s ním jenom proto, abych zjistil, co je pravda a co jsou drby. A průběh naší schůzky byl jednoduchý – dali jsme si pár panáků. Řekli jsme si, že nemá cenu řešit věci, které nikam nevedou. On měl své manželství, plány a ekonomiku a my jsme s Dádou měli to samé. A tím to skončilo,“ prozradil Slováček Petru Mackovi, který knihu Fenomén Dáda napsal.

Takže až příště uvidíte uplakanou Dádu a budete chtít začít nadávat na kance Slováčka, vzpomeňte si na tuto knihu.

Mohlo by vás zajímat

Další články