Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující obvinění: Fešák Dyk prý podvádí Vilhelmovou s mladší rajdou!

Vojta Dyk že by měl ještě jinou holku? To není možné.
+ Další 2 fotografie

Dvojice Tatiana Vilhelmová (36) a Vojta Dyk (29) před pár dny řádila po premiéře pohádky Tři bratři jako čerstvě zamilovaná dvojice. Magazín Rytmus života ale přišel s tvrzením, že je v životě Dyka prý mladší žena.

Podle jejich informací, které se opírají o tvrzení jednoho hercova kamaráda, má Dyk už několik týdnů milenku, která je o dost let mladší než Vilhelmová, s níž má Dyk syna Aloise. Tomu se nám ale nechce věřit, na Vilhelmovou má totiž spousta kolegyň z branže spadeno, ulovila jednoho z nejhezčích chlapů, kteří byli na hereckém poli k mání, říká se jí česká Yoko Ono, protože se z velké části kvůli ní rozpadla kapela NightWork, která si vybudovala základnu potrhlých fanynek jako Justin Bieber (20), takže by nebylo s podivem, kdyby chtěl někdo herečce pořádně zavařit.

Vilhelmová s Geislerovou patří mezi nejméně oblíbené postavy českého šoubyznysu, takže pokud se prokáže, že se opravdu objevil někdo, ke komu má Dyk blízko, spousta škodolibců si zamne rukama.

Mohlo by vás zajímat

Další články