Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šokující informace ze spisu Otakara S.: Osahával Míšinu kamarádku, pak jel rovnou za Míšou!

+ Dalších 29 fotografií
Míša Muzikářová je nezvěstná déle než měsíc a v celém případu se objevují stále nové a nové šokující informace. Bývalý přítel její matky Otakar S., která spáchal sebevraždu, byl vyšetřován kvůli sexuálnímu obtěžování nezletilé dívky. V autě ji osahával a chtěl po ní sex. Když ji pak vyložil, jel přímo do domu, kde bydlela Míša.

Míša Muzikářová je nezvěstná déle než měsíc a policie zatím netuší, kde by mohla být. Vše ještě více zamotala sebevražda bývalého přítele Míšiny matky Otakara S. Ten byl již v minulosti vyšetřován ze sexuálního obtěžování nezletilé dívky. Koncem loňského prosince na něj byla podána obžaloba z pohlavního zneužití a svádění k pohlavnímu styku.

Kamarádku Míši totiž naložil do auta a slíbil jí, že ji odveze za kamarádem. Místo toho ji 7 hodin vozil po Ústí nad Labem, Litvínovu a Mostu. Dokonce ji osahával a měl po ní vyžadovat sex za peníze. Nutil jí i alkohol, ale dívka ho odmítla. Nakonec mu volala policie, protože matka nahlásila její zmizení. Otakar S. se lekl, holčičku vysadil v noci z auta a odjel. Dívku našli policisté v 1 hodinu ráno. Teď vyplula na povrch šokující informace. Po obtěžování malé dívky jel rovnou do domu, kde bydlela matka s Míšou! S informací přišel jako první deník Blesk.

„Pan S. jí psal zprávu SMS dne 29. 01. 2016, že je v Plzni, jde si koupit jídlo, pak je na ubytovně a má moc práce. O tom, že má přijet do Ústí nad Labem, vůbec nevěděla. Volal jí dne 30. 01. 2016 kolem 02.00 hodin a přijel k ní kolem 03.00 hodin, nic jí neřekl,“ stojí v obžalobě, na kterou upozornil deník Blesk. Na policii tenkrát vypovídala i matka Míši Eva, která s Otakarem S. chodila už déle než 2 roky. Muž pracoval v Plzni, za matkou jezdil o víkendu. Míša ho prý neměla ráda a vždy utíkala raději k babičce.

Související články

Další články