Nigella Lawson (53) je po Jamiem Oliverovi nejslavnější britská kuchařka a dá se říct, že ve světě coby zástupkyně žen je ta úplně nejslavnější. Pohledná Britka, která miluje tuny másla, čokolády a další moře nezdravých věcí a z nich také vaří, má miliony fanoušků po celém světě a její kulinářské show jsou v televizi žádaným zbožím.

Co se týče jejího života, moc skandálů byste v něm nenašli. Akorát to, že je podruhé vdaná za dvakrát rozvedeného reklamního magnáta Charlese Saatchiho (70), se kterým sdílí jedno lože už deset let. Že ale manželství není úplně v pořádku, vyplulo na povrch teď nedávno, když paparazzi, náhodně procházející kolem restaurace v luxusní londýnské čtvrti Mayfair, spatřili Nigellu a jejího muže na obědě během kruté hádky.

Okolo sedící hosté a procházející lidé byli spolu s fotografy úplně v šoku z toho, jak se k Nigelle její manžel choval. Pohotoví fotografové ihned zachytili Charlese, který během výměny názorů začal své ženě ucpávat ústa, zacpávat nos a dokonce došlo i na škrcení!

A že to nebyla žádná legrace, dokazuje i to, že fotografové poskytli své snímky policii, protože šokovaná Nigella, která z restaurace odcházela zostuzená a s velkým pláčem, manžela sama neudala. Policisty ale tohle chování hodně zajímá a už dělají vše pro to, aby Charles své chování k ženě vysvětlil. On tvrdí, že to byla jen legrace a jen taková milostná hra.

Aha, plačící a škrcená žena je v Anglii zřejmě nějaká nová milostná hra, která k nám do Čech ještě nedorazila.