Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šokující detaily: Únosce tří Američanek hrál v kapele s příbuznými jedné z obětí

Ariel Castro vypadá jako hodný strejda.

Únosce Ariel Castro (52), který skoro deset let držel ve sklepě dívky Ginu DeJesus, Michelle Knight a Amandu Berry, hrával v amatérské kapele s bratranci nejmladší z obětí Giny DeJesus.

Kapelu založil po únosu dívek sám Castro a oslovil Gininy bratrance, kteří neměli tušení, s kým mají tu čest. Dokonce jim po únosu čtrnáctileté Giny dával naději, že se dívka brzy najde v pořádku.

Alexis Ruiz, Noel Ruiz a Anibal Calani Ruiz byli kolikrát i v Castrově domě, ale nikoho ani nenapadlo, že by za zamčenými dveřmi odhalili tři oběti únosu. Podle slov jednoho z bratranců byl Castro během návštěv velmi agresivní a nepouštěl ani lidi na toaletu, nikdo se nesměl po domě pohybovat bez jejich dozoru.

Bizarnosti celého únosu tak napomáhá fakt, že nejenže byly dívky drženy deset let přímo v nejbližším okolí svého bydliště, ale dokonce i členové rodiny jedné z nich byli i v únoscově domě. Ne nadarmo se říká, že pod lampou je největší tma.

Mohlo by vás zajímat

Další články