Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ŠOK ve Výměně manželek: Špindíra Míla se nezastaví před ničím! ORAJTOVALA milence svých dcer!

+ Dalších 8 fotografií
Ve středu jste mohli vidět další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. Tento díl byl opět velmi specifický a hodně nabitý emocemi. Na jedné straně se musela náhradní maminka Alena vypořádat s naprostým nepořádkem. A na straně druhé se nám představila Míla, kterou čekal šok v podobě tchyně, která má ke všemu co říct. Jenomže tenhle díl má hodně nepěknou dohru. Špindíra Míla měla mít údajně pletky s milenci svých dcer.

Středeční Výměna manželek má dohru po svém skončení a nutno podotknout, že většina zúčastněných nestačí valit oči. Ve středu se nám představila třiačtyřicetiletá Alena spolu s manželem, dvěma dětmi a svojí maminkou Libuškou, která se musí do všeho montovat.

A jako druhá soutěžící se představila pětačtyřicetiletá Míla se třemi dětmi a manželem Do Výměny manželek se přihlásili proto, že jako rodina neustále drží pospolu a ještě nikdy nebyli od sebe na tak dlouhou dobu, a tak si chtějí vyzkoušet, jaké to bude.

Kdežto rodina Aleny prochází velkou krizí. Až po svatbě totiž zjistila, že její manžel má obrovské dluhy a exekuce. Alena se po Výměně manželek nechala slyšet, že se jí její náhradní manžel Radek svěřil, že s Mílou zažívá hezké chvilky jen málokdy. Údajně měl Aleně i nadbíhat.

"Pořád mi chtěl něco kupovat, ať to stálo, co to stálo. Řekla jsem mu, že jestli na mě sáhne, tak mu urazím ruku," sdělila pro tn.cz. Alena ale zůstala v šoku z informace, kterou jí sdělila šestnáctiletá Simona, dcera Míly. Ta se totiž dozvěděla, že se Míla vyspala s přítelem její pětadvacetileté sestry Moniky.

A když si Simona přivedla domů přítele, tak měla mít sexuální poměr i s ním. Tohle Alena jen stěží vydýchávala

Související články

Další články