Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ŠOK v Tváři: Ondřej Ruml se promění v Eminema! Udělá show, nebo to bude TRAPAS století?

Ondřej Ruml se v show Tvoje tvář má známý hlas převtělí již tuto neděli do Eminema. Aby vypadal stejně jako originál, nechal se ostříhat a obarvit na blond. A to chtělo pořádnou dávku odvahy. Jak se mu jeho číslo povede?

Už v neděli večer se netrpěliví diváci dočkají šestého dílu show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm účinkujících už finišuje ve svých náročných přípravách, aby mohli předvést ta nejlepší čísla. A někteří soutěžící do toho jdou opravdu po hlavě. Například Ondřej Ruml nechce nechat nic náhodě a kvůli proměně podstoupí i změnu vizáže. V neděli se divákům představí jako rapper Eminem.

Jak si myslíte, že tohle dopadne? Zhostí se Ondřej Ruml své role na výbornou, nebo to bude trapas měsíce? Prozatím se Ondřej kdoví jak v soutěži nepředvedl. Jeho výkony byly místy nudné. Diváky ničím příliš nezaujal a pořádnou show taky nepředvedl.

Tak budeme tentokrát Ondřejovi držet pěsti, aby se do Eminema (44) pořádně vžil a ukázal, co v něm dřímá! Tohle je jednoznačně interpret hoden vítězství v tomto kole. Tak snad to zpěvák nepodělá.

Související články

Další články