Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

ŠOK V KLATOVECH: Snoubenec odmítl nevěstu u oltáře. Řekl jasné NE!

Zdroj: Twitter
Tak tuhle svatbu si za rámeček nikdo nedá. V Klatovech zažili něco, co se snad může stát jen v americkém filmu. Když se oddávající ptal snoubence, jestli si vezme za ženu svou přítelkyni, všechny šokoval svou odpovědí. Řekl totiž ne!

Svatba v Klatovech připomíná spíše nějakou filmovou komedii. Snoubenec řekl nevěstě jasné NE. A to přímo před oltářem.

Obřad už se chýlil ke konci a nevěsta se těšila, až půjdou s budoucím manželem ruku v ruce životem Jenže on se na poslední chvíli zřejmě zalekl a řekl ne. „Nic takového se mi ještě nestalo,“ řekl Právu klatovský starosta Rudolf Salvetr, který pár oddával.

Všichni si mysleli, že je to žert. Občas se stane, že to z člověka prostě jen vyletí, takže se to pak dá zase napravit. Oddávající se zeptá znovu a on to může napravit. To ale nebyl tento případ.

"Samozřejmě jsem byl překvapený. Je to velmi nepříjemné pro všechny zúčastněné. Dělají přípravy, proběhne téměř celý obřad a pak to tahle dopadne," dodal starosta. A tak nevěstě zůstaly jen oči pro pláč. Ta se do svatby asi už jen tak nepohrne.

Totožnost údajně mladého páru, který se plánoval oddat v polovině července v Klatovech, je neznámý. Neznáte někdo ženicha, který se nebál říct ne Nebo nevěstu, která zůstala stát u oltáře? Napište nám na e-mail redakce@extra.cz.

Související články

Další články