Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Šok na hřišti: Podívejte se, co argentinský fotbalista udělal nevinnému psovi

Tak tohle už tu dlouho nebylo – rozhodčí vyloučil hráče kvůli týrání zvířat! José Jimenez, hájící barvy klubu Bella Vista, dostal červenou kartu poté, co se pokusil hodit zaběhnutého psa zpátky do hlediště.

Jak je z videa patrné, José se psem zacházel velmi surově. Jednoduše ho chytil oběma rukama pod krkem, odvlekl k postranní čáře a následně s ním bezohledně mrštil proti plotu. Ten byl ale příliš vysoký, takže ubohé zvíře se od něj odrazilo a dopadlo zpátky na hrací plochu. Jediným pozitivem na celé věci je skutečnost, že pes pravděpodobně neutrpěl žádné závažné zranění.

Na Josého se následně vrhli rozhořčení hráči soupeře, kteří si s ním vše chtěli vyříkat ručně. To se jim sice nepodařilo, nicméně argentinský fotbalista spravedlivému trestu neunikl. Podle dostupných informací ho klub okamžitě propustil.

Tato událost snese srovnání snad jen s incidentem z roku 2011, kdy obránce Luis Moreno doslova vykopl ze hřiště zraněnou sovu (maskota týmu Atlético Junior). Sova později zemřela a Morenovi nezbývalo než se veřejně omluvit „celému kolumbijskému národu“.

Související články

Další články