Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sodoma Gomora! Osmiletý kluk se oženil s jednašedesá­tiletou ženou­!

Šokující svatba
Zdroj: The Sun

Mysleli jsme, že něco takového se může stát jen v Rusku, kde se nemůžete pohnout ani o centimetr, aniž byste narazili na bizarnost, ale Jihoafrická republika bude taky dost zábavná země, jak se zdá.

Ve městě Tshwane se konala velká a radostná událost, na kterou se seběhli snad všichni obyvatelé. Svatba to byla opravdu nádherná a nevěstě to hodně slušelo. Až na to, že nevěstě bylo jednašedesát a ženichovi osm.

Sanele Masilela si bral dosti zachovalou Helen Shabangu, která má sama osm dětí, a dost nečekaně, i manžela. Takže, o co tam šlo?

Jednalo se o náboženský rituál a manželství tak není úředně platné, přestože obřad měl všechny náležitosti. Výměnu prstenů, polibek, svědky…, a novomanželé byli jak z katalogu rekordů a kuriozit.

Sanele se totiž ženil proto, že mu to nařídil jeho mrtvý předek. Děd, hlava Saneleho rodiny, si ještě na smrtelné posteli přál, aby se jeho osmiletý vnuk oženil. Pokud by jeho přání nesplnil, rodina věří tomu, že by ji stihla kletba. A Sanele je s výběrem postarší manželky velmi spokojený: „Jsem rád, že jsem si vzal Helen, ale až budu starší, vezmu si někoho v mém věku.“

Samozřejmě. Až bude Sanele starší, Helen už nejspíš nebude ani naživu.

Související články

Další články