Robert Rosenberg (39) zřejmě stále ještě žije v minulosti, kdy byl pro své velké povahové přednosti obsazován do předních českých i zahraničních charakterních filmů. Teď o své největší přednosti, tedy o slovutném penisu, zarappoval oslavnou píseň.

V klipu si na sebe natáhnul hermelínový plášť zrovínka tak, jak to ve své tvorbě praktikuje Rosenbergův kolega ze světa celebrit – Zdeněk Macura (39), a nazval přitom sám sebe „králem českého mrdání“, protože ho prý má opravdu velkého. Na závěr nám Robert překvapivě oznamuje, že se svým životem „promrdal“.

Bývalý pornokrál s pořádným kusem „uzeného“ na místě, kde mají jiní lidé penis, své nové video ohlásil svým typickým capslockovým způsobem: „NECO PRO POBAVENI JEN PRO SILNE POVAHY KLIDNE SDILEJTE LAJKUJTE A TD PRIHLASTE SE NA YOU TUBE K ODBERU BUDOU VAM CHODIT VIDEA AUTOMATICKY A MATE SE NA CO TESIT TED JE UZ VE STRIZNE DALSICH NEKOLIK VIDEJI!!!!“

A my v eXtra.cz slibujeme, že už se tímto příště nebudeme jakkoliv zaobírat. To by nás totiž Robert musel překvapit něčím opravdu novým.