Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Smutné tajemství Alice Bendové: Sama už ví, proč ji mladší milenec opustí

Zatím jsou samý úsměv, ale Alice ví, že to jednou skončí.
Zdroj: Profimedia.cz
Do herečky Alice Bendové (42) byste na první pohled neřekli, že by ji něco mohlo trápit. Vypadá skvěle, má dvě zdravé děti, mladšího přítele a skupuje nemovitosti jak na běžícím páse. Jenže sama si je moc dobře vědoma, že všechno jednou skončí, dokonce i její vztah s milencem. Důvod vás rozbrečí.

„Uvědomuji si rozdíl mezi mnou a Michalem, je čím dál znatelnější, ale zatím si rozumíme. Skvěle vychází s dětmi, což je pro mě podstatné,“ začala své vyprávění Alice, kterou jsme potkali na otevírání obchodu s italskou obuví v pražské pasáži Florentinum. Jenže po otázce, jestli plánuje s partnerem Michalem Topolem (30) děti, výrazně posmutněla.

„Není to téma na pořadu dne. Moje děti nám zatím vystačí, rostou jak z vody a je jich všude plno. A já taky už nejsem nejmladší, místo miminka jsme si pořídili tři psy z útulku,“ vyhýbala se odpovědi jindy výřečná Alice.

Uvnitř si sama uvědomuje, že mladší milenec je fajn, vedle něj viditelně omládla, ale ví, že jako žena už mu asi nedá to, po čem snad každý muž touží – po svém pokrevním dědici. „Na třetí miminko už se asi necítím. Přítel to chápe, zatím nijak netlačí, je ještě mladý, ale vím, že to přijít může, a asi to přijde, že bude chtít i své dítě. Zatím na to ale nechci pomýšlet,“ dodala Alice, která se snaží být nad věcí, ale je vidět, že jí to v hlavě asi pořádně hlodá.

Přeci jen to je dost častý důvod rozchodu, kdy starší žena už nemůže dát svému milému dítě, proto se může uchýlit k jiné ženě. Samozřejmě to Alici nepřejeme, ale život je krutý, a když příroda volá, tak je to silnější než rozum…

Související články

Další články