Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Smutné! Jedna z prvních legendárních topmodelek přiznala rakovinu prsu!

Janis byla jednou z prvních slavných topmodelek vůbec.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Janice Dickinson je první ženou, která se může pyšnit titulem supermodelka. Jako Američanka prorazila nejdřív v Evropě, kde o ni byl obrovský zájem. Pak se vrátila domů a pokračovala v rozjeté kariéře. Dnes jen vzpomíná na svou zašlou slávu a svoji tvář plní botoxem. Smutnou diagnózu se dozvěděla během nákupů s dcerou. Lékaři jí potvrdili rakovinu prsu.

Janice Dickinson to v mládí neměla jednoduché. V dětství ji sexuálně obtěžoval vlastní otec a stala se jednou z obětí znásilňování Billa Cosbyho. Ani to jí nevzalo sílu na to, aby se stala jednou z nejznámějších modelek.

Začátky v Americe měla těžké. V sedmdesátých letech frčely v Americe dokonalé blondýnky a ona byla prý příliš „etnická“. Tak to zkusila v Paříži, kde byl vždy zájem o zajímavé tváře, a uspěla. Dlouho se držela na titulkách časopisů, ale v posledních letech se spíš živí vystupováním v reality show a jako chodící reklama na botox.

S nemocí je připravena bojovat. „Budete tu se mnou ještě hodně, hodně dlouho,“ řekla Daily Mailu. Prý v sobě najde všechnu sílu, co má, a začne bojovat. „Jsem strašně vyděšená, ale nenechám se ovládnout strachem,“ říká bývalá topmodelka, která začíná s léčbou 6. dubna.

Související články

Další články