Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Smutná zpráva: Zemřel Karel Štědrý (†80). Dostala ho nevyléčitelná nemoc

+ Další 3 fotografie
Populární zpěvák Karel Štědrý byl mimo jiné v letech 1959 až 1972 členem divadla Semafor, jež spoluzakládal. V pozdějších letech byl televizním a estrádním konferenciérem a moderátorem. Původním vzděláním byl železničním inženýrem, tuto profesi ale nikdy nevykonával.

Dnes náhle zemřel populární český zpěvák Karel Štědrý ve věku 80 let. Teprve v srpnu oznámil fanouškům, že trpí nevyléčitelnou nemocí, a bohužel dnes ráno, v úterý, jí podlehl.

Karel Štědrý se proslavil hlavně hity jako Mám malý stan, který nazpíval s Waldemarem Matuškou. Nezapomenutelný je také jeho šlágr Milenci v texaskách s Josefem Zímou či Potkal potkan potkana s Jiřím Suchým. Zahrál si i v několika filmech, například Noc na Karlštejně nebo Kdyby tisíc klarinetů.

Moderoval četné pořady zejména pro starší generaci, jako byly Diskotéka pro starší a pokročilé, Kabaret U dobré pohody, Kavárnička dříve narozených nebo Písničky z obrazovky.

Karel byl třikrát ženatý, z prvního manželství měl dvě dcery, které pojmenoval Zuzana a Tereza, podle hitů svého přítele a kolegy Waldemara Matušky. Z třetího manželství se narodil syn Karel.

Související články

Další články