Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Smutná diagnóza pro živého Kena Rodriga Alvese: Pokud absolvuje další plastiku, může mu upadnout nos!

Alvesova reakce na otřesnou diagnózu!
+ Dalších 24 fotografií
Ano, čtete správně. Živý Ken Rodrigo Alves si v plastikách libuje natolik, že to s nimi dost často pěkně přehání. A přesně to se mu momentálně může stát osudným. Lékaři mu sdělili smutnou diagnózu, a sice, že pokud absolvuje další plastiku nosu, může mu tkáň odumřít a odpadnout.

Alves má problémy s dýcháním. Za posledních 12 až 15 měsíců absolvoval více než jednu operaci nosu, nemluvě o zbytku obličeje a těla. Tkáň se tak neměla šanci uzdravit a začaly nechtěné komplikace. Nejenže si Alves vypěstoval závažnou formu infekce, kterou způsobily bakterie, ale navíc má jednu nosní dírku téměř neprůchozí.

Lékaři jí neprostrčili ani hadičky a prohlídka se musela konat speciální metodou. Právě neprůchozí nozdra působí Rodrigovi potíže s dýcháním, a tak se obrátil na lékaře, aby mu pomohli problém vyřešit. Jejich verdikt ho však šokoval ještě víc. Přestože trval na dalším operativním zákroku, lékaři ho rychle vyvedli z omylu.

„Pokud nedáte vaší tkáni čas se pořádně zahojit, tak odumře, nos vám zčerná a upadne,“ řekl mu lékař doslova.

Rozhovor je součástí upoutávky na další díl reality show o známém Kenovi. Alves v reakci na lékařova slova vyděšeně lapal po dechu. „Chce se mi brečet, doslova držím slzy na krajíčku,“ řekl v dalším záběru.

Jak se situace s Rodrigovým nosem bude vyvíjet dále není jasné. Je zřejmé, že to s plastikami a chirurgickými zákroky přehání a měl by si dát pauzu. Nadměrný počet zásahů do lidského těla je podle odborníků hazardování s vlastním zdravím. Koneckonců tělo potřebuje na regeneraci čas a ten mu Alves podle všeho nedopřává. Uvidíme, jestli se ze svých chyb konečně poučí.

Mohlo by vás zajímat

Další články