Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Smutná Angelina Jolie: V roli Lary Croft ji chtějí nahradit touhle kočkou! Fanoušci se bouří

Angelina má nástupkyni. Potěší to ale fanoušky?
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Angelina Jolie ve své roli sexy archeoložky Lary Croft lámala srdce i kosti. Jenomže ze šestinásobné mámy je dneska čtyřicátnice a filmaři přeci jenom chtějí mladší "maso". A tak hollywoodské hvězdě nezbývá nic jiného, než udělat místo méně slavné kolegyni. Tou je Daisy Ridley, která si naposledy zahrála ve Star Wars. Zvládne to?

Daisy a Angelina toho mají mnoho společného. Porcelánově bílou pleť, dlouhé hnědé vlasy, tetování, ostré lícní kosti a vytrénovanou postavu. Aspoň tedy takovou Angelina svého času měla, než se začala ztrácet před očima.

Jenomže jak je vidět, tak fanouškům to nestačí. Svou poslední rolí ve Star Wars je Daisy Ridley nepřesvědčila a většina milovníků videohry i filmu protestuje. Podle nich je Lara Croft silná postava, a tak nestačí jenom hezká tvářička a plný výstřih. K roli je potřeba i silná a odhodlaná osobnost. A to si myslí, že Daisy zatím postrádá.

Obě krásky můžete srovnat v galerii. Tak co, myslíte si, že Daisy na roli Lary Croft má, nebo chcete raději vidět „starou dobrou“ Angelinu?

Související články

Další články