Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Smrtící předjíždění u Velvar na plné čáře... Řidička (31) zemřela, dítě bojuje o život

Zdroj: Týdeník policie
V úterním podvečeru se mezi obcemi Nelahozeves a Velvary ve Středočeském kraji stala vážná dopravní nehoda. Zemřela při ní jedenatřicetiletá řidička, která vezla dvě malé děti. Jedno z nich je vážně zraněno. Viníkem tragické dopravní nehody je podle policie řidič protijedoucího auta, který předjížděl na plné čáře.

Provoz na silnici je aktuálně pozastaven. "Na místě stále ještě pokračuje práce policistů a silnice první třídy mezi obcemi je teď kompletně uzavřená,“ řekla pro iDNES.cz mluvčí policie Monika Schindlová.

"Čtyřicetiletý řidič ve vozidle Škoda Superb předjížděl v protisměru na plné čáře a v zatáčce se potkal s protijedoucím vozidlem Kia Cee’d, ve kterém seděla jedenatřicetiletá žena. Ta na místě zemřela. V autě s ní jely také dvě malé děti,“ dodala Schindlová s tím, že děti byly transportovány vrtulníkem do nejbližší nemocnice. Jedno z dětí je v ohrožení života.

"Z místa nehody jsme vrtulníkem odváželi tříleté děvčátko s poraněním hlavy do Motolské nemocnice na jednotku intenzivní péče,“ uvedla pro portál TN.cz mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Související články

Další články